ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 07:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Kitapkurtları
forum sohbet oyun basliklari
   `Bu kitap hayatımı değiştirdi` mi dediniz
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ara.2009 Pzt 11:37:01      `Bu kitap hayatımı değiştirdi` mi dedinizsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Şimdi burda bi konu açıyomuşum ilk okuduğunuz kitap hakkında bilgi verin
Cevap olarak  "cin ali kır bahçelerinde"
          Neyse bırakalım bunlarıda asıl mevzuuya gelelim.Arkadaşlar hayatızı değiştiren yada çok etkilendiğiniz bir kitap oldumu olduysa yanlızca bir tane.Paylaşırsanız mutlu olurum

Benim etkilendiğim tek kitap
The Secret` tir   ŞİDDETLE TAVSİYE  

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2009 Sal 00:31:32sohbet oyun linki

Dini Hikayeler Kitabi (S%FCper Indirimli)<br>Yusuf Tavasli

Şiddetle tavsiye ederim harika bir dini hikayeler kitabı Din alimi yusuf tavaslının en cok satan eseri Dini Hikayeler kitabı bu kitap rekor kırdı satma bakımından eski bir kitap amma hakkaten süper BU KİTABI BİTİRMEDEN EMİN OLUN 2 3 KERE YA GÖZÜNÜZ YAŞARICAK YADA AĞLICAKSINIZ....!544 sayfa her satırını okucaksınız emin olun harika bir kitap 2 solukda okunuyor yani 2 günde bitiyor o kadar güzel akıcı bir kitap  sakın 544 sayfa uzun diye okumamazlık yapmayınız cidden okuyunuz daha çok kitap var da şimdilik bununla başlıyalım

tUrUnCuBaSLlkLIkIz

tUrUnCuBaSLlkLIkIz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2009 Sal 00:54:42sohbet oyun linki

The Secret geçen senenin başında çok satanlar arasındaydı ve uzun süre öyle kaldı. Bana göre içeriği sıfır olan bu kitap, kapak tasarımından mıdır yoksa insanların parapsikoloji kitaplarına kayıtsız şartsız duydukları hayranlıklarından mıdır bilmem ama kitap ciddi rakamlara ulaştı.

`100 dolar alın ve yatağınızın başucuna asın ve her gece yatarken, her sabah kalktığınızda zengin olacağınızı düşünün,zengin olun`  bu tarz temennilerle dolu bir kitap..Belki ben bu tarz kitapları sevmediğimdendir. Sevenler çok..

İşin enteresan tarafı bu tarz bir kitabın ( bu tarz dememdeki amacı kitabı okumuş olanlar anlayacaktır ) altına eklenen kitap 

Benim hayatımı değiştiren kitap olmadı çok okumama rağmen ama en çok beğendiğim klasikler arasında Sabahattin Ali`nin Kürk Mantolu Madonna`sı var.Okumayanlara tavsiye ederim..

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2009 Sal 16:30:45sohbet oyun linki
tUrUnCuBaSLlkLIkIz :

The Secret geçen senenin başında çok satanlar arasındaydı ve uzun süre öyle kaldı. Bana göre içeriği sıfır olan bu kitap, kapak tasarımından mıdır yoksa insanların parapsikoloji kitaplarına kayıtsız şartsız duydukları hayranlıklarından mıdır bilmem ama kitap ciddi rakamlara ulaştı.

`100 dolar alın ve yatağınızın başucuna asın ve her gece yatarken, her sabah kalktığınızda zengin olacağınızı düşünün,zengin olun`  bu tarz temennilerle dolu bir kitap..Belki ben bu tarz kitapları sevmediğimdendir. Sevenler çok..

İşin enteresan tarafı bu tarz bir kitabın ( bu tarz dememdeki amacı kitabı okumuş olanlar anlayacaktır ) altına eklenen kitap 

Benim hayatımı değiştiren kitap olmadı çok okumama rağmen ama en çok beğendiğim klasikler arasında Sabahattin Ali`nin Kürk Mantolu Madonna`sı var.Okumayanlara tavsiye ederim..

Dikkatli okumamışsaın turuncu hanım sen sevmiyosundur bu tarz kitapları.
Burda sadece hayal etmekten söz etmiyor.Gerçek olan Saf sevgiden Ve huzurdan bahsediyor.Bu tür şeylere inanmıyo  olabilirsin ayrı mesele tabiiki
Paylaşım için teşekkürler turuncu hanım

0LdTwiLiqht

0LdTwiLiqht resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ara.2009 Cum 22:41:40sohbet oyun linki

Benım hayatımı deiştiren o matematik soru bankası kitabı..  hayatımı alt üst etti ((  şaka bi yana bi kitap okudum.. Çok zengin bir adam bütün parasını bilmediği şeyleri öğrenmek adına bizzat onları kaynaklarıyla konuşarak anlamaya calışıyo.. Bu gerçek bi hikaye. Eski bi kitap, içinde Gog adı verilen bu zengin adam Einstein dan tutun edisonla , Freud la ve daha  bir sürü insanla  gidip merak ettiği şeyleri konuşmak için acayip para harcıyo ve en sonunda tımarhaneye düşüyo. Neyse Bu kitap da Gog aracılığıyla aklıma gelmeyen ama aslında gordugumde merak ettiğim şeyleri öğrendim...  Tavsiye ederim

THE END

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2009 Pzr 02:21:21sohbet oyun linki

İstemenin Esrarı`ında bileğinizin ve beyninizin gücünün sustuğu yerde ruhunuzun neler yapabileceğini keşfedeceksiniz İçten isteyişlerinizin göklerde dolaşarak Yaratıcı İradenin takdirine nasıl ulaşacağını algılayacaksınız Ruhunuzdan çıkan anlamlar ruhsal canlılıklara veya kuşatıcı ruhsal enerjiye nasıl dönüştürüyorlar?

Doğa yasalarına meydan okuyan sırrı nasıl yasaklarsınız?

Hangi dua ve istekleri reddediliyor?

Hangileri kabul ediliyor ve neden?

Başarı gideceğinimiz yerde değil yürüdüğümüz yolda bekliyor Ruhumuz coşkusuzsa bedenimiz hareketsiz kalacak Geleceğimiz dileyişlerimizin büyüklüğü kadar yükselecek Hayatımızdaki en büyük zaferlerimiz içtenliğimizle yoğurduğumuz dualarımız olacak Ötelerden dünya zeminine şimşekler gibi ruhsal ışıklar akıp duruyorlar Maddede gördüklerimiz ruhta onların suretiyleridir Perde ardını keşfetmek için daha ne kadar bekleyeceğiz?

Daha detaylı bilgi için=https://www.kalbinsesi.com/konu2/iste.asp

140. baskı dikkatinizi çekerim....

MaTiLdAs81

MaTiLdAs81 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2009 Pzr 03:30:47sohbet oyun linki

Benim Ağlayarak ve Hissederek Okuduğum 2 Kitap Vardı Bunlardan Birtanesi Halit Ertuğrula ait  DÜZCELİ MEHMET ve Bir Diğeri İse KENDİNİ ARAYAN ADAM Bu kitapların Okunmasını Kendi Adıma Şiddetle Tavsiye Ederim Çıkarılması Gereken Çok Ders Olduğuna İnanıyorum.. Herşeyden Önce Yaşanmış Konuları Ele Alması ve İki Hayatın ne Biçimde değiştiğini Müthiş Bir Dille Anlatıyor Olması Etkileyici.. Sürükleyici İki Eser Olduğuna İnanarak Sizlerinde Severek Okuyacağınızı Düşünüyorum..  

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2009 Pzr 22:31:11sohbet oyun linki

Nietzsche Ağladığında
Irvin D. Yalom

Ayrıntı Yayınları / Edebiyat Dizisi

SAHNE
Psikanalizin doğumu arifesindeki 19.yüzyıl Viyana`sı. Entelektüel ortamlar. Hava soğuk.

AKTÖRLER
Nietzsche: Henüz iki kitabı yayımlanmış, kimsenin tanımadığı bir filozof. Yalnızlığı seçmiş. Acılarıyla barışmış. İhaneti tatmış. Tek sahip olduğu şey, valizi ve kafasında tasarladığı kitaplar. Karısı, toplumsal görevleri ve vatanı yok. İnzivayı seviyor. Tanrıyı öldürmüş. `Ümit kötülüklerin en kötüsüdür, çünkü işkenceyi uzatır,` diyor. Daha sonra `kendi alevlerinizde yanmaya hazır olmalısınız: Önce kül olmadan kendinizi nasıl yenileyebilirsiniz?` diyecek. Ümitsiz.
Breuer: Efsanevi bir teşhis dehası. Ümitsizlerin kapısını çaldığı doktor. Psikanalizin ilk kurucularından. Kırkında, bütün Avrupalı sanatçı ve düşünürlerin doktoru olmayı başarmış. Güzel bir karısı ve beş çocuğu var. Zengin. Saygın. Hayatı boyunca `ama` pozisyonunda yaşamış biri.
Freud: Breuer`in arkadaşı. Henüz genç. Geleceği parlak. Şimdi yoksul.
Salomé: Erkeklerin başını döndüren kadın. Çekici. Özgür. Evliliğe inanmıyor. Bazen aynı anda birçok erkekle beraber oluyor. Sanatçıları ve düşünürleri tercih ediyor. Kırbacı var.

KONU
Ümitsizlik.

Bir gün, erkeklerin başını döndüren kadın, Salomé Nietzsche`den habersiz Breuer`e gelir. `Avrupa`nın kültürel geleceği tehlikede, Nietzsche ümitsiz. Ona yardım edin,` der. Breuer Salomé`yi tekrar görebilmek umuduyla `peki` der.
Ve varoluşun kader, inanç, hakikat, huzur, mutluluk, acı, özgürlük, irade... ve neden, nasıl gibi en önemli duraklarından geçen bir yolculuk başlar...
Kendisiyle ve hayatla yüz yüze gelmekten çekinmeyenlere...

"Hayat değiştirmek" bir kitap için fazla abartılı bir misyon olsa da bu kitabın geniş ufuklu bir okuyucuya düşünsel manada çok şey katabileceğine inanıyorum. Özellikle psikoloji ve felsefeyle ilgilenen fakat ağır metinleri anlayamadığından şikayet edenler için güzel bir deneyim olacaktır. Bir nevi Nietzsche´ye başlangıç kitabı olarak değerlendirmek de yanlış olmaz sanırım.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir